Aktuální epidemiologická situace

V přednášce jsou uvedeny nejčastěji hlášené infekční choroby v České republice v posledních letech. Jsou uvedena komentována oficiální data  státního zdravotního ústavu. sdělení je tříděno po skupinách podle převažujícího způsobu přenosu. Tam, kde to je významné jsou uvedeny i dlouhodobé trendy ve výskytu vybraných hlášených infekčních nemocí v ilustraticních grafech.

Předměty/kurzy

Klíčová slova: epidemiologická situace, aktuální

autor: Dana Göpfertová | pracoviště: Ústav epidemiologie | publikováno: 31.10.2013 | poslední úpravy: 31.10.2013
citace: Göpfertová Dana: Aktuální epidemiologická situace. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 31.10.2013, poslední aktualizace 31.10.2013 [cit. 2019-09-15] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2024>.