Důchodové pojištění - popis

Zákon o důchodovém pojištění,  druhy dávek, popis systému, výše důchodu, základní výměra, procentní výměra, redukční hranice,všeobecné vyměřovací základy,  osobní vyměřovací základ, výpočtový základ, rozhodné období, náhradní doby, vyloučené doby, valorizace důchodů, důchod starobní, důchod ivalidní, důchod vdovský a vdovecký, důcod sirotčí atd.

ppt Důchodové pojištění popis Stáhnout - Důchodové pojištění popisOtevřít v novém okně - Důchodové pojištění popis 9.1.2017 238.5 KB uživatel na příslušné fakultě

Klíčová slova: důchodové pojištění

autor: Eva Pýchová | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 4.3.2013 | poslední úpravy: 9.1.2017
citace: Pýchová Eva: Důchodové pojištění - popis. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 4.3.2013, poslední aktualizace 9.1.2017 [cit. 2017-10-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2003>.