Státní sociální podpora

Státní sociální podpora, životní minimum, dávky závislé na výši příjmu (testované), dávky nezávislé na výši příjmu (netestované), nárok na dávky, příjem rozhodný pro nárok na dávky, společně posuzované osoby,  přídavek na dítě, porodné, příspěvek na bydlení, pohřebné, rodičovský příspěvek, neplnění povinné školní docházky atd.

ppt Státní sociální podpora Stáhnout - Státní sociální podporaOtevřít v novém okně - Státní sociální podpora 9.1.2017 342.5 KB uživatel na příslušné fakultě

Klíčová slova: státní sociální podpora

autor: Eva Pýchová | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 4.3.2013 | poslední úpravy: 9.1.2017
citace: Pýchová Eva: Státní sociální podpora. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 4.3.2013, poslední aktualizace 9.1.2017 [cit. 2017-08-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2002>.