Osoby se zdravotním postižením

poskytování dávek osobám se zdravotním postižením, příspěvek na mobilitu, příspěvek na zvláštní pomůcku, výpůjčky zvláštní pomůcky, průkaz osoby se zdravotním postižením - benefity, podmínky pro poskytnutí příspěvku -  oprávněné osoby, motorové vozidlo, úprava bytu, vodící pes, oprávněné osoby, výše dávek, atd.

ppt Osoby se zdravotním postižením Stáhnout - Osoby se zdravotním postiženímOtevřít v novém okně - Osoby se zdravotním postižením 9.1.2017 128 KB uživatel na příslušné fakultě

Klíčová slova: zdravotní postižení

autor: Eva Pýchová | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 4.3.2013 | poslední úpravy: 9.1.2017
citace: Pýchová Eva: Osoby se zdravotním postižením. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 4.3.2013, poslední aktualizace 9.1.2017 [cit. 2017-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1999>.