Výukové materiály pro obor ošetřovatelství

Vážení studenti, výukové materiály pro studium ošetřovatelství naleznete na adrese moodle.mefanet.cz.
Jednotlivé tematické celky jsou obsahem sylabu výuky a odpovídají zkouškovým okruhům předmětu. Textový materiál je doplněn mutimediálními materiály (fotografie, videozáznamy vybraných postupů).
Návod na přihlášení do e-learningového kurzu je v příloze tohoto článku.

pdf návod Stáhnout - návodOtevřít v novém okně - návod 2.10.2012 483.71 KB kdokoli

Klíčová slova: ošetřovatelství, výukové materiály, stujdiní opory

autor: Daniel Jirkovský | pracoviště: Ústav ošetřovatelství | publikováno: 1.10.2012 | poslední úpravy: 2.10.2012
citace: Jirkovský Daniel: Výukové materiály pro obor ošetřovatelství. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 1.10.2012, poslední aktualizace 2.10.2012 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1968>.