Sociální pojištění - organizace a provádění

Organizace a provádění sociálního pojištění - orgány sociálního pojištění, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Česká správa sociálního zabezpečení, pojistné -pojištěnci, vyměřovací základ, zaměstnavatel, zaměstnanec, osoba samostatně výdělečně činná, minimální pojistné, práce posudkových lékařů, rozdělení samostatné výdelečné činnosti OSVČ, atd.

ppt Sociální pojištění - organizace Stáhnout - Sociální pojištění - organizaceOtevřít v novém okně - Sociální pojištění - organizace 9.1.2017 145 KB uživatel na příslušné fakultě

Klíčová slova: sociální pojištění - organizace a provádění

autor: Eva Pýchová | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 18.1.2012 | poslední úpravy: 9.1.2017
citace: Pýchová Eva: Sociální pojištění - organizace a provádění. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 18.1.2012, poslední aktualizace 9.1.2017 [cit. 2017-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1853>.