Plasticita CNS, degenerace a regenerace

Přednáška

pdf Plasticita CNS, degenerace a regenerace Stáhnout - Plasticita CNS, degenerace a regeneraceOtevřít v novém okně - Plasticita CNS, degenerace a regenerace 27.4.2011 3.46 MB kdokoli Creative Commons License

autor: Věra Valoušková | pracoviště: Ústav fyziologie | publikováno: 27.4.2011 | poslední úpravy: 27.4.2011
citace: Valoušková Věra: Plasticita CNS, degenerace a regenerace. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 27.4.2011, poslední aktualizace 27.4.2011 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1722>.