Sugesce, hypnóza a imaginace v léčbě bolesti

Patofyziologie a terapie bolesti - 1.NMgr. Fyzioterapie

pdf Sugesce, hypnóza a imaginace v léčbě bolesti Stáhnout - Sugesce, hypnóza a imaginace v léčbě bolestiOtevřít v novém okně - Sugesce, hypnóza a imaginace v léčbě bolesti 23.3.2011 45.96 KB kdokoli Creative Commons License

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Vladimír Masopust, Vladimír Masopust | pracoviště: Klinika rehabilitace a tělovýchovného lékařství | publikováno: 23.3.2011 | poslední úpravy: 23.3.2011
citace: Masopust Vladimír, Vladimír Masopust: Sugesce, hypnóza a imaginace v léčbě bolesti. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 23.3.2011, poslední aktualizace 23.3.2011 [cit. 2018-10-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1682>.