Fyzioterapie na transplantační jednotce

Fyzioterapie na transplantační jednotce, 2roč Nmgr, Fyzioterapie v klinických oborech, ZS, Mgr. Málková Michaela , Ph.D.

autor: Michaela Málková, Irena Zounková | pracoviště: Klinika rehabilitace a tělovýchovného lékařství | publikováno: 10.3.2011 | poslední úpravy: 10.3.2011
citace: Málková Michaela, Irena Zounková: Fyzioterapie na transplantační jednotce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 10.3.2011, poslední aktualizace 10.3.2011 [cit. 2019-04-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1670>.