Využití posilovacích zařízení ve fyzioterapii

Výukový materiál pro studenty 4. ročníku všeobecného lékařství

Předmět rehabilitace

Předměty/kurzy

autor: Zdeněk Čech | pracoviště: Klinika rehabilitace a tělovýchovného lékařství | publikováno: 15.12.2010 | poslední úpravy: 15.12.2010
citace: Čech Zdeněk: Využití posilovacích zařízení ve fyzioterapii. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 15.12.2010, poslední aktualizace 15.12.2010 [cit. 2019-11-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1582>.