Maligní melanom

Rizikové faktory, incidence, mortalita, onkol. hlášení, výskyt v jednotlivých krajích, klasifikace, dif. dg, rozdělení melanomů, vzácné varianty, kazuistika, histopatologie, dispenzarizace.

ppt Maligní melanom Stáhnout - Maligní melanomOtevřít v novém okně - Maligní melanom 11.10.2010 1.15 MB kdokoli Creative Commons License

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Naděžda Vojáčková | pracoviště: Dermatovenerologická klinika | publikováno: 11.10.2010 | poslední úpravy: 11.1.2011
citace: Vojáčková Naděžda: Maligní melanom. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 11.10.2010, poslední aktualizace 11.1.2011 [cit. 2019-06-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1375>.