Dětská dermatovenerologie

Novorozenecké dermatózy, bakteriální onemocnění.

ppt Dětská dermatovenerologie Stáhnout - Dětská dermatovenerologieOtevřít v novém okně - Dětská dermatovenerologie 8.10.2010 82 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Renata Schmiedbergerová | pracoviště: Dermatovenerologická klinika | publikováno: 8.10.2010 | poslední úpravy: 11.1.2011
citace: Schmiedbergerová Renata: Dětská dermatovenerologie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 8.10.2010, poslední aktualizace 11.1.2011 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1372>.