Dermatologická terapie

Léčebné metody, farmakoterapie, zásady léčby, moderní dermatokosmetika, přehledy extern, přehledy účinných látek.

ppt Dermatologická terapie Stáhnout - Dermatologická terapieOtevřít v novém okně - Dermatologická terapie 8.10.2010 2.15 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Jana Hercogová, Jana Bernardová | pracoviště: Dermatovenerologická klinika | publikováno: 8.10.2010 | poslední úpravy: 14.1.2011
citace: Hercogová Jana, Jana Bernardová: Dermatologická terapie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 8.10.2010, poslední aktualizace 14.1.2011 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1367>.