Kožní projevy HIV infekce

Infekce HIV, virus HIV, klin. stádia, labor. vyšetření, léčba, kožní a slizniční projevy.

ppt Kožní projevy HIV infekce Stáhnout - Kožní projevy HIV infekceOtevřít v novém okně - Kožní projevy HIV infekce 8.10.2010 6.56 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Jana Hercogová, Daniela Vaňousová | pracoviště: Dermatovenerologická klinika | publikováno: 8.10.2010 | poslední úpravy: 14.1.2011
citace: Hercogová Jana, Daniela Vaňousová: Kožní projevy HIV infekce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 8.10.2010, poslední aktualizace 14.1.2011 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1366>.