Bulózní dermatózy

Bulózní dermatózy: skupina pemfigu, skupina pemfigoidu, dermatitis herpetiformis (m. Duhring), etiopatogeneze, klin. obraz, diagnostika, terapie, prognóza.

ppt Bulózní dermatózy Stáhnout - Bulózní dermatózyOtevřít v novém okně - Bulózní dermatózy 8.10.2010 10.44 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Jana Hercogová | pracoviště: Dermatovenerologická klinika | publikováno: 8.10.2010 | poslední úpravy: 14.1.2011
citace: Hercogová Jana: Bulózní dermatózy. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 8.10.2010, poslední aktualizace 14.1.2011 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1364>.