Intersticiální plicní nemoci

Přednáška

ppt Intersticiální plicní nemoci Stáhnout - Intersticiální plicní nemociOtevřít v novém okně - Intersticiální plicní nemoci 9.9.2010 960.5 KB kdokoli Creative Commons License

autor: Pavlína Lisá | pracoviště: Pneumologická klinika | publikováno: 9.9.2010 | poslední úpravy: 16.1.2011
citace: Lisá Pavlína: Intersticiální plicní nemoci. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 9.9.2010, poslední aktualizace 16.1.2011 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1277>.