Glaukom u dětí

Příspěvek je určen studentům 4. ročníku magisterského studia medicíny 2.LF v rámci bloku Oftalmologie.

pdf Glaukom u dětí Stáhnout - Glaukom u dětíOtevřít v novém okně - Glaukom u dětí 30.6.2010 2.57 MB uživatel na příslušné fakultě Attention Creative Commons License

Klíčová slova: glaukom, dětský glaukom, glaukom

autor: Aleš Filouš | pracoviště: Oční klinika dětí a dospělých | publikováno: 30.6.2010 | poslední úpravy: 7.7.2010
citace: Filouš Aleš: Glaukom u dětí. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 30.6.2010, poslední aktualizace 7.7.2010 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1252>.