Přehled materiálních didaktických prostředků

Téma - Přehled materiálních didaktických prostředků je zařazeno do předmětu Edukační činnost sestry. Studenti jsou v průběhu přednášky seznámeni s klasifikací materiálních didaktických prostředků s mnoha ukázkami.

autor: Marie Hlaváčová | pracoviště: Ústav ošetřovatelství | publikováno: 28.6.2010 | poslední úpravy: 16.1.2011
citace: Hlaváčová Marie: Přehled materiálních didaktických prostředků. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 28.6.2010, poslední aktualizace 16.1.2011 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1251>.