Problematika dekubitů

Proleženina, definice, negativní faktory, ovlivňující vznik a vývoj dekubitů, predilekční místa vzniku, klasifikace dekubitů, stanovení míry rizika ke vzniku dekubitu, ošetřovatelské intervence, léčebné ošetřovatelské intervence. Hojení chronických ran, nejčastější typy chronickýh ran, obecné zásady hojení ran, princip hojení. Postup při převazu, algoritmus převazu, jednotlivé ukázky.

pdf Problematika dekubitů Stáhnout - Problematika dekubitůOtevřít v novém okně - Problematika dekubitů 2.7.2010 1.85 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Hana Nikodémová | pracoviště: Ústav ošetřovatelství | publikováno: 23.6.2010 | poslední úpravy: 2.7.2010
citace: Nikodémová Hana: Problematika dekubitů. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 23.6.2010, poslední aktualizace 2.7.2010 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1186>.

• fuj  (stepana.novakova@seznam.cz, 11.1.2014, 19:40)
      Nic víc tu není??