Komunikace v lékařské péči

Komunikační proces mezi lékařem a pacientem je základem pro vytvoření důvěry v terapeutický postup. Empatie jako její nedílná součást je jedním z předpokladů úspěšné léčby.

ppt Komunikace v lékařské péči Stáhnout - Komunikace v lékařské péčiOtevřít v novém okně - Komunikace v lékařské péči 23.6.2010 103.5 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Šárka Tomová | pracoviště: Ústav ošetřovatelství | publikováno: 23.6.2010 | poslední úpravy: 23.6.2010
citace: Tomová Šárka: Komunikace v lékařské péči. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 23.6.2010, poslední aktualizace 23.6.2010 [cit. 2018-12-15] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1170>.