Komunikace III

Tento příspěvek obsahuje pohled na komunikaci z hlediska lékaře, umění vést rozhovor, klást otázky a uvědomění si všech okolností, které mohou narušovat efektivní komunikaci.

ppt Komunikace III Stáhnout - Komunikace IIIOtevřít v novém okně - Komunikace III 23.6.2010 1.01 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Šárka Tomová | pracoviště: Ústav ošetřovatelství | publikováno: 23.6.2010 | poslední úpravy: 23.6.2010
citace: Tomová Šárka: Komunikace III. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 23.6.2010, poslední aktualizace 23.6.2010 [cit. 2019-11-15] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1164>.