Komunikace II

Tento příspěvek zahrnuje v úvodní fázi některé základní pojmy z oblasti komunikace, v další části se zabývá jednotlivými formami yybraných komunikačních dovedností nezbytnými v interakci zdravotník - pacient.

ppt Komunikace II Stáhnout - Komunikace IIOtevřít v novém okně - Komunikace II 23.6.2010 6.18 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Šárka Tomová | pracoviště: Ústav ošetřovatelství | publikováno: 23.6.2010 | poslední úpravy: 23.6.2010
citace: Tomová Šárka: Komunikace II. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 23.6.2010, poslední aktualizace 23.6.2010 [cit. 2019-09-22] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1163>.