Dekurz

Tento příspěvek mapuje základní údaje uváděné v dekuzru. Modifikace jednotlivých typů dekurzů je vyhrazena.

ppt Dekurz Stáhnout - DekurzOtevřít v novém okně - Dekurz 23.6.2010 8.02 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Šárka Tomová | pracoviště: Ústav ošetřovatelství | publikováno: 23.6.2010 | poslední úpravy: 23.6.2010
citace: Tomová Šárka: Dekurz. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 23.6.2010, poslední aktualizace 23.6.2010 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1157>.