Výživa plodu a riziko KVO v dospělosti

Výukový materiál preventivní lékařství

Klíčová slova: výživa plodu, rizikové faktory kardiovaskulárních onemocnění

autor: Karel Dohnal | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 15.6.2010 | poslední úpravy: 15.6.2010
citace: Dohnal Karel: Výživa plodu a riziko KVO v dospělosti. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 15.6.2010, poslední aktualizace 15.6.2010 [cit. 2018-12-13] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1120>.