Patologie trávicí trubice u dospělých pacientů

Přednáška

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

autor: neuveden autor | pracoviště: Klinika zobrazovacích metod | publikováno: 13.6.2010 | poslední úpravy: 13.6.2010
citace: autor neuveden: Patologie trávicí trubice u dospělých pacientů. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 13.6.2010, poslední aktualizace 13.6.2010 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1107>.