Patologie GIT dětí

Přednáška

pdf Patologie GIT dětí Stáhnout - Patologie GIT dětíOtevřít v novém okně - Patologie GIT dětí 13.6.2010 1.31 MB kdokoli Creative Commons License

autor: neuveden autor | pracoviště: Klinika zobrazovacích metod | publikováno: 13.6.2010 | poslední úpravy: 13.6.2010
citace: autor neuveden: Patologie GIT dětí. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 13.6.2010, poslední aktualizace 13.6.2010 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1106>.