Vybavení pro poskytování první pomoci

Studijní zdroj pro výuku První pomoci magisterského i bakalářského studia:
Prezentace nenahrazuje učební text, slouží především jako osnova pro přednášku a plný smysl dostává až spolu s výkladem. Samotná prezentace bez výkladu je pro studenta málo přínosná a může být i mylně chápána.

autor: neuveden autor | pracoviště: Klinika anesteziologie a resuscitace | publikováno: 12.6.2010 | poslední úpravy: 12.6.2010
citace: autor neuveden: Vybavení pro poskytování první pomoci. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 12.6.2010, poslední aktualizace 12.6.2010 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1087>.