Nádorová onemocnění u dospívajících

Speciální onkologie - výukový materiál, 5. ročník

Předměty/kurzy

autor: Hubert Mottl | pracoviště: Klinika dětské hematologie a onkologie | publikováno: 10.6.2010 | poslední úpravy: 10.6.2010
citace: Mottl Hubert: Nádorová onemocnění u dospívajících. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 10.6.2010, poslední aktualizace 10.6.2010 [cit. 2018-12-13] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1071>.