Vyšetřovací postup v oftalmologii

Příspěvek je určen studentům 4. ročníku magisterského studia medicíny 2. LF v rámci stáží oftalmologie.

Klíčová slova: oftalmologie, oftalmologie

autor: Jana Štěpánková | pracoviště: Oční klinika dětí a dospělých | publikováno: 8.6.2010 | poslední úpravy: 8.6.2010
citace: Štěpánková Jana: Vyšetřovací postup v oftalmologii. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 8.6.2010, poslední aktualizace 8.6.2010 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1017>.