Choroby zadního segmentu oka - druhá část

Příspěvek je určen studentům 4. ročníku magisterského studia medicíny 2. LF v rámci stáží oftalmologie. Druhý díl prezentace.

Klíčová slova: sítnice, sítnice

autor: Dagmar Dotřelová | pracoviště: Oční klinika dětí a dospělých | publikováno: 8.6.2010 | poslední úpravy: 8.6.2010
citace: Dotřelová Dagmar: Choroby zadního segmentu oka - druhá část. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 8.6.2010, poslední aktualizace 8.6.2010 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1014>.