Epidemiologie úrazů

Výukový materiál z preventivního lékařství

ppt Epidemiologie úrazů Stáhnout - Epidemiologie úrazůOtevřít v novém okně - Epidemiologie úrazů 8.6.2010 96.5 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: úrazy, epidemiologie

autor: Veronika Benešová | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 8.6.2010 | poslední úpravy: 11.5.2011
citace: Benešová Veronika: Epidemiologie úrazů. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 8.6.2010, poslední aktualizace 11.5.2011 [cit. 2019-11-11] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1008>.